دوره آموزش ایتالیایی

دوره آموزش اسپانیایی
دسامبر 7, 2018
GRE | Graduate Record Examinations
دسامبر 7, 2018

دوره آموزش ایتالیایی

دوره های زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی La Lingua Italiana یکی از شاخه‌های زبان لاتین است که با سایر زبانهای لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی و پرتغالی شباهات بسیار دارد. بیشترین گویشوران این زبان در ایتالیا، بعضی از شهرهای مرزی کشور سوئیس با ایتالیا، مالت، واتیکان و سان مارینو زندگی می‌کنند. زبان ایتالیایی چهارمین زبان رایج دنیاست و زبان اول بیش از 66 میلیون نفر در اتحادیه‌ی اروپاست.

زیبایی زبان ایتالیایی تنها دلیل یادگیری آن نیست. بر اساس اطلاعات یونسکو بیشترین میزان میراث فرهنگی در دنیا در کشور ایتالیاست. پس زبان ایتالیایی دریچه دسترسی به این فرهنگ غنی است. ایتالیا سازنده ‌ی بهترین اتومبیل های دنیاست. لامبورگینی، فراری و بسیاری از super Car ها در این کشور تولید می شوند. اما صنعت کشور ایتالیا فقط به اتومبیل محدود نمی شود. بهترین های صنایع غذایی، مد و پوشاک به ایتالیا مربوط می شود. همچنین بسیاری از صنایع بزرگ کشور های دنیا در ایتالیا شعبه و یا نمایندگی دارند و شما با یادگیری زبان ایتالیایی می توانید شانس خود را با پیدا کردن شغل در کشور ایتالیا چندین برابر کنید.

علاوه بر این، کشور ایتالیا تسهیلات فراوانی برای ادامه ی تحصیل علاقه‌مندان در نظر گرفته است. آموزش در بهترین دانشگاه های اروپا و امکان اخذ بورسیه های متنوعی که در کنار تحصیل رایگان، امکانات رفاهی فراوانی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند، از دیگر دلایل یادگیری زبان ایتالیایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =