دوره آموزش اسپانیایی

دوره آموزش آلمانی
دسامبر 7, 2018
دوره آموزش ایتالیایی
دسامبر 7, 2018

دوره آموزش اسپانیایی

دوره های زبان اسپانیایی

زبان اسپانيايي يكي از زبان هاي زنده دنيا مي باشد كه رقمي حدود نيم ميليارد نفر در سرتاسر جهـــــــان به اين زبان شيرين تكلم مي كنند . اين زبان در واقع در بيش از بيست كشور جهـــان زبان رسمي شناخته مي شود . به طور مثال مردم كشور مكزيك در امريكاي شمالي ، برخي از مردم ايالات متحده ، كليه كشورهاي امريكاي مركزي تمامي كشورهـــــــــاي امريكاي چنوبي به غير از برزيل ، و نيز كشورهاي جزاير كارائيب به زبان اسپانيايي تكلم مي كنند . در اروپا نيز در خود كشورهــــــــاياسپانيا و همچنين كشور كوچك آندورا در شمال اسپانيا ، و نيز در كشور فيليپين به زبان اسپـــــــانيايي صحبت مي شود . همچنين مردم كشور گينه استوايي و نيز قسمتي از كشورمراكش در افريقا نيز به اين زبان تكلم مي كنند . شايد بتوان گفت كه بعد از زبان انگليسي كه زبــان بين المللي محسوب مي شود ، زبان اسپانيايي تنها زباني است كه در كشورهاي مختلف به اين اندازه گسترش پيدا كرده . البته زبــــــان هايي وجود دارند كه تعداد متكلمين آنها بسيار زياد است ، ولي فقط در يك يا دو كشور پر جمعيت به آنها تكلم مي شود.

اطلاعات مربوط به کتاب آموزشی زبان اسپانیایی :

Prisma که در زبان اسپانیایی به معنای منشور است یکی از بهترین کتاب های آموزش اسپانیایی است. کتابهای Prisma تاليف شده توسط موسسه Edinumen مي باشد و داراي تايديه از موسسه Instituto Cervantes و داراي نشان European Reference Materials می باشد. اين كتاب ها در 6 جلد تاليف شده و هر جلد داراي كتاب تمرين، كتاب استاد و CD و فايل هاي شنيداري مي باشد. اين كتاب ها زبان اسپانيايي را به صورت مفهومي و كاربردي آموزش داده و در بسياري از كشورها به عنوان مرجع آموزش اسپانيايي مورد استفاده قرار مي گيرد. كتاب هاي Prisma بين سالهاي 2002 تا 2005 تاليف شده و ويرايش جديد آن به نام Nuevo Prisma بین سالهای 2011 تا 2015 ارائه شده است.

A1-A2-B1-B2-C1-C2 سطوح این دوره به این ترتیب میباشد: سطوح این دوره تحول یافته ی دوره سابق، یعنی Prisma است که محتوای آن دوباره سازمان بندی شده است و متن های و فعالیت هایش به روزرسانی شده است. نکته مثبت دیگر این که در این دوره از آخرین متدهای آموزشی استفاده شده است و ابزارهای جدید تعاملی و چندرسانه ای به آن اضافه گردیده است که این تغییرات، امتیاز مثبت دیگری است در روند یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی برای داخل و خارج از کلاس درس می باشد. کتاب پریسمای جدید در سطح اول برای استوار ساختن و بهبود بخشیدن زبان است و این امر از طریق فعالیت هایی که موارد ذیل را تمرین می کنند، صورت می پذیرد فهم و درک شنیداری و گفتاری بیان شفاهی و نوشتاری عناصر زبان شناختی و واژگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =